Ratanové sedačky na terasu sú vždy dobrou voľbou

Ratanové sedačky na terasu dodajú každému priestoru istý šmrnc a ich pekné dizajnové prevedenia podčiarknu vizuálny charakter celej terasy. V našej ponuke nájdete ratanové sedačky na terasu, ktoré bez problémov pojmú aj väčšie návštevy a zároveň na terase vytvoria útulné a harmonické prostredie (akúsi vonkajšiu obývačku). Vaši hostia sa budú cítiť pohodlne a zaiste si vychutnajú nielen vašu spoločnosť, ale aj ponúknutú kávu, pohár vína, chutný koláč či grilované lahôdky. Pre maximálny komfort všetkých členov domácností i hostí odporúčame terasu a jej okolie vybaviť aj ostatným zariadením ako záhradné hojdačky, záhradné lehátko, slnečníky a iné funkčné doplnky. Magickú večernú atmosféru vytvoria záhradné lampy a lampáše, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke.

Prečo sú ratanové sedačky na terasu tak obľúbené?

Naše ratanové sedačky na terasu sú mimoriadne pohodlné. Vyznačujú sa minimálnou nasiakavosťou a ľahkou manipuláciou. Odolajú nástrahám počasia a rôznym zmenám vlhkosti i teploty. Sú UV stabilné, mimoriadne pevné vďaka hliníkovej konštrukcii a zároveň majú prirodzenú odolnosť voči hmyzu. Na každú terasu prinesú závan exotického prostredia, keďže ratan sa ako popínavá rastlina prirodzene vyskytuje v džungliach v Číne, Malajzii či Indonézii. Je žiadaný obzvlášť pre svoju pevnosť, odolnosť, ľahkosť aj ohybnosť (tvarovateľnosť).

Obľúbené rohové i lavicové ratanové sedačky na terasu

U nás si môžete vybrať ratanové sedačky na terasu, ktoré sú dômyselne navrhnuté pre pohodlné sedenie aj stolovanie. Sedačky sa okrem terás hodia aj do zimnej záhrady, je možné umiestniť ich do interiéru i exteriéru. Výhodou je ľahká kombinovateľnosť ratanových sedačiek s ostatným zariadením na terase či záhrade (kvetináče, úložné boxy, poličky, ratanové stoličky alebo aj dizajnové plastové stoličky a i.). Obľúbené sú ratanové sedačky na terasu s vyššou chrbtovou opierkou, ktorá zaručí dokonalú oporu pri sedení. Klasiku predstavujú rohové ratanové súpravy v elegantných prevedeniach, ktoré si môžete vyskladať podľa vašich predstáv a priestorových možností. V prípade zlého počasia je overeným pomocníkom ochranná plachta na záhradný nábytok. Ochráni vaše ratanové sedačky na terasu, ako aj ostatný záhradný nábytok pred dažďom, krúpami, vetrom a inými nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz