Domčeky na náradie

Záhradné sklady – dodajú záhradám nový rozmer

Záhadné sklady predstavujú skrine, úložné boxy a podobné objekty – všetko situované na jednom mieste. Ide o úložný priestor, ktorý pojme záhradné náradie a techniku, detské hračky, terasové či bazénové príslušenstvo, grilovacie náradie, záhradný nábytok a vlastne všetko potrebné, čo často alebo občas používate, avšak nemáte na to potrebné  miesto vo vnútri domu či v komore. Záhradné sklady sú podobné záhradným domčekom, ktoré bezpečne uskladnia čokoľvek, čo potrebujete uchrániť od nepriaznivého počasia, detí a občas aj od zvedavých susedských pohľadov. Navyše, získate prehľad o tom, čo kde máte uložené. Záhradné sklady prispievajú k organizácii vecí

Naše skrine a úložné boxy sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo prispieva k ich dlhej životnosti a funkčnosti. Samozrejmosťou je pevná a odolná konštrukcia a detailne spracovanie. Nechýba ani uzamykanie, ktoré zabezpečí, že do vnútra sa nedostane nikto nepovolaný. Zaiste oceníte pomerne jednoduchú montáž boxov či skríň na náradie, ako aj minimálnu údržbu a štýlový elegantný dizajn, ktorý nenaruší vizuálny charakter vašej záhrady či terasy.

Rakúska spoločnosť Biohort GmbH je líder európskeho trhu v oblasti riešení úložných priestorov. Už desaťročia vyvíja a vyrába vysoko kvalitné kovové výrobky ako úložné boxy, garáže, domčeky na náradie, kvetináče a mnoho iných produktov určených do exteriéru. Spoločnosť kladie vysoký dôraz na kvalitu o čom svedčia rôzne ocenenia. 

Najpredávanejšie

Domček na náradie sivý kremeňový HIGHLINE
 
od €1 999
Domček na náradie tmavo šedý HIGHLINE
Domček na náradie tmavo šedý HIGHLINE
do 60 dní
BH9003414 84020 1
 
od €1 999
Domček na náradie strieborný HIGHLINE
Domček na náradie strieborný HIGHLINE
do 60 dní
BH9003414 83020 2
 
od €1 999
3 položiek celkom
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz