O nás

Spoločnosť GARDIN s.r.o. bola založená v roku 2008 so zameraním na predaj a distribúciu záhradného nábytku.

Na slovenskom trhu pôsobí ako silná a stabilná spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment záhradného nábytku, príslušenstva a doplnkov od svetových výrobcov Brafab a Hartman.

Od roku 2011 ponúkame záhradný nábytok z umelého ratanu pod vlastnou značkou Gardin, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov, ergonómiou a dlhou životnosťou.

Pri výrobe našich záhradných nábytkov sa kladie najväčší dôraz na kvalitu použitých materiálov, remeselné spracovanie, funkčnosť a pohodlie pre užívateľa. Všetky výrobky sú vyrobené z ekologických materiálov, čím nezaťažujú životné prostredie.

Pre svojich zákazníkov chceme len to najlepšie a preto pravideľne sledujeme najnovšie trendy a zúčastňujeme sa na svetových výstavách.

V našej ponuke nájdete nábytkové zostavy z umelého ratanu najvyššej kvality, nábytok z tropického dreva, kovový, hliníkový a plastový nábytok, lehátka, slnečníky a záhradné doplnky na výstavnej ploche 2000m².

Vysoký dopyt našich zákazníkov nás inšpiroval o rozšírenie ponuky o interiérové sedacie súpravy a konferenčné stolíky. Naša spoločnosť Vám preto prináša vysoko kvalitné, estetické a nadčasové Talianske sedacie súpravy Ditre Italia, ktoré sú oceňované mnohými spokojnými zákazníkmi po celom svete.

Vďaka stále sa rozširujúcemu sortimentu záhradného nábytku sme zväčšili aj skladové priestory a preto je väčšina produktov skladom ihneď.

Navštívte nás v našej predajni v Dunajskej Lužnej na Hlavná 49 - smer Bratislava-Šamoríne, kde Vám zaškolený personál ochotne pomôže pri výbere záhradného alebo interiérového nábytku.

Gardin, to je jednoducho radosť z oddychu.

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz