Záhradné lehátko – obľúbený spôsob relaxácie u vás doma

Záhradné lehátko je akýmsi symbolom voľna, dovolenky a oddychu. Prirodzene sa spája s plážou, morom a bazénom. Záhradné lehátko je aj neodmysliteľnou súčasťou každej dobrej terasy či záhradky. V našej ponuke ho nájdete hneď v niekoľkých materiálových prevedeniach, a to v plastovej, ratanovej aj drevenej verzii (vyrobené z tropickej akácie a teaku). Niektoré modely sú vhodné aj na komerčné využitie, napr. do wellness centier a pod. Pre páry či rodiny s deťmi odporúčame dvojlehátko (záhradné lehátko pre dvoch), záhradnú posteľ, pohovku alebo pavilón s leňoškou. Tak si dokonale vychutnáte oddych na čerstvom vzduchu v pohodlí a súkromí vlastnej záhrady.  Pre komfortné presúvanie odporúčame záhradné lehátko s kolieskami, ktoré je taktiež súčasťou nášho sortimentu.

Elegantné záhradné lehátko pre váš maximálny komfort

Či už záhradné lehátko využijete na opaľovanie, čítanie knihy, počúvanie hudby či obyčajné leňošenie – to nechávame na vás. Každopádne, môžete sa spoľahnúť na jeho vlastnosti ako pohodlnosť, dizajnovosť, estetickosť, reprezentatívny vzhľad, UV stabilita, odolnosť voči vplyvom počasia, minimálne nároky na údržbu, vysokú nosnosť a dlhú životnosť. Nastaviteľnosť ležadla garantuje, že budete oddychovať presne v takom uhle, aký vám najviac vyhovuje v danej chvíli.

Ak hľadáte záhradné lehátko, ktoré nielenže skvelo vyzerá, ale zároveň spoľahlivo vydrží aj niekoľko terasových či bazénových sezón a zakaždým poskytne útulné pohodlie – u nás ste na správnej adrese. Nech už si vyberiete ratanové lehátko, plastové lehátko, hliníkové lehátko alebo drevené lehátko z tropickej akácie s odnímateľnou nánožnou časťou – rozhodne nešliapnete vedľa. Získate elegantný praktický doplnok s estetickým dizajnom. K dlhej funkčnosti a výbornej odolnosti lehátka prispieva jeho pevná a stabilná konštrukcia vyrobená z kvalitných materiálov. Nastavovacie mechanizmy umožnia individuálne stavanie. Čiže záhradné lehátko sa v maximálnej miere prispôsobí každému členovi vašej domácnosti – bez ohľadu na plánovanú aktivitu. 

Každé záhradné lehátko od Gardin vyniká elegantným prevedením, ktoré dokonale zapadne na každú terasu či k bazénu (vonkajšiemu aj vnútornému). Pre najnáročnejších máme luxusné záhradné lehátko ZOE s patentovanou povrchovou úpravou Poleasy®. Je typické komfortným polohovaním vďaka jedinečnému sofistikovanému mechanizmu. Ide o obľúbené záhadné lehátko na opaľovanie, ktorého úlohou je poskytnúť maximálne pohodlie svoju majiteľovi.

S výberom záhradného lehátka vám ochotne pomôžeme – stačí, ak nám poviete svoju predstavu a požiadavky, ktoré by malo záhadné lehátko spĺňať. Sme presvedčení, že spoločnými silami určite nájdeme optimálne riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Záhradné lehátko odporúčame vybaviť plachtou, osuškou či vankúšikom, aby boli vaše oddychové chvíle perfektné. Obzvlášť, ak sa predĺžia do podvečerných či večerných hodín. Zaiste užitočným doplnkom je aj maličký stolík, na ktorý si môžete položiť nápoj, knihu, mobil, notebook či inú drobnosť.  

Chcete získať štýlový priestor? Vyskúšajte záhradné lehátko skombinovať s ostatným zariadením a príslušenstvom (záhradný nábytok, pohovky, záhradné stoly či stolíky, záhradné stoličky a kreslá, záhradné hojdačky, záhradné boxy či maličkosti ako slnečníky či kvetináče). Vytvoríte si súkromnú oázu pokoja a oddychu. Zaiste príjemne šokujete a zapôsobíte aj na svojich hostí.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz