Spoľahlivá a odolná ochranná plachta na záhradný nábytok

Ochranná plachta na záhradný nábytok je šikovným pomocníkom, ktorý zabráni jeho zbytočnému poškodeniu či znečisteniu v dôsledku počasia a iných vplyvov. Sneh, vietor, dážď, UV slnečné žiarenie, prach či lístie sú na ňu prikrátke. V našej ponuke nájdete ochranné plachty pre slnečníky, grily, lavičky, polstre, ratanové stoličky (a iné stoličky), záhradné lehátko či závesné kreslo. Bezpečne ochránia aj záhradné hojdačky, úložné boxy a drevené, plastové, textilné i ratanové sedačky na terasu. Ochranná plachta na záhradný nábytok  napomáha k predĺženiu jeho životnosti a do istej miery zjednodušuje jeho údržbu. Plachty sú určené na exteriérové použitie a sú vyrobené zo stopercentného polyesteru, ktorý je odolný voči vode, UV žiareniu aj roztrhnutiu. Vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou pri zakrývaní, nenáročným skladovaním a nízkou hmotnosťou.

Ochranná plachta na záhradný nábytok – zaslúžená starostlivosť

Ochranná plachta na záhradný nábytok je povinnou výbavou každej terasy a jej zariadenia. Má celoročné využitie. Poslúži vám počas letných búrok aj na bezpečné zazimovanie väčších kusov nábytku. Plachty ponúkame vo viacerých rozmerových variáciách. Niektoré modely sú vybavené uťahovacími popruhmi alebo zipsovaním na bočných stranách, ktoré uľahčuje navliekanie plachty na nábytok, slnečníky, gril či plastové stoličky. Dôležité upozornenie znie, že ochranná plachta na záhradný nábytok nie je určená na zavesenie medzi objektmi. Nemá tieniacu funkciu – slúži na prikrytie a ochranu nábytku a iného zariadenia.

Ochranná plachta na záhradný nábytok slúži na prikrytie, nie tienenie

Ochranná plachta na záhradný nábytok je už roky neodmysliteľnou súčasťou nášho sortimentu a je odporúčaným doplnkom pri kúpe snáď každého väčšieho kusu nábytku. Pretože nám záleží, aby vám záhradný nábytok a ostatné terasové zariadenie dlho a dobre slúžili. Aj preto našu ponuku neustále aktualizujeme o novinky a prísne dbáme na výber produktov vyznačujúcich sa výbornými úžitkovými parametrami aj vysokým kvalitatívnym štandardom. Nemenej dôležitým parametrom je estetickosť, dizajnovosť a ergonómia. Vďaka Gardin si zariadite terasu, záhradu či zimnú záhradu kvalitným nábytkom a funkčnými doplnkami. Nakupujte online alebo priamo v našej predajni v Dunajskej Lužnej. Radi vám pomôžeme pri výbere.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz