Naši partneri

 
 
 
slide.jpg slide_002.jpg slide_004.jpg Slide_007.jpg
 
 
 
Úvod > Naši partneri
 
Akciová ponuka
50
 
 
Blog

NÁBYTOK HARTMAN

Vážený zákazníci, do našej ponuk sme zahrnuli sortiment záhradného nábytku spoločnosti Hartman

 Čítať viac

10 ROKOV NA TRHU

Čítať viac

 

 

 
 

Naši partneri


Od začiatku 60. rokov vznikol v Holandsku trend "vonkajšieho bývania". Pomaly, ale iste, staré drevené stoličky, ktoré sa používali vonku niekoľkokrát do roka, nahradili nové záhradné a kempingové stoličky.

Bemico, založená v roku 1968, reagovala na tento trend ako jeden z výrobcov oceľového vonkajšieho nábytku. Značka rástla a usilovala sa o medzinárodné uznanie. Po presťahovaní sa na nové miesto - kde sa Hartman dodnes nachádza - spoločnosť výrazne posilnila a začala s novými inovačnými technikami.

V roku 1982 spoločnosť začala s najnovšími technikami vstrekovania plastov, ktoré umožnili výrobu veľkého množstva ľahkého a silného plastového záhradného nábytku. Nasledujúci rok spoločnosť Bemico predstavila značku Hartman. Značka čoskoro dosiahla uspokojivé výsledky v Európe. Dokonca sa pokúsili vstúpiť na americký trh prostredníctvom účasti na veľtrhu v Chicagu. Vonkajší život sa stal medzinárodným úspechom.

Spoločnosť vyrástla tak rýchlo, že okrem moderných výrobných zariadení sa muselo postaviť aj nové stredisko, ktoré sa otvorilo v roku 1988. Súčasne s týmto otvorením získala spoločnosť Hartman Group BV materskú spoločnosť Bemico.

Počas nasledujúcich rokov sa spoločnosť Hartman stala jedným z popredných výrobcov záhradného nábytku s celosvetovou a medzinárodnou úrovňou s takmer päťsto zamestnancami. Povedomie o značke vzrástlo na 42% a dokonca aj národný televízny meteorolog Erwin Kroll podčiarkol toto povedomie tým, že spája pekný letný deň s "je to zase Hartmanské počasie".

Nárast teakového nábytku bol jednoznačne veľký boom, ktorý napadol trh. Ale aj vývoj oveľa ľahších materiálov, ako je hliník, sprevádzali nové techniky a návrhy nábytku. 

V roku 2005 spoločnosť získala nových majiteľov, ktorí previedli názov Hartman Group BV na spoločnosť Hartman Outdoor Products BV a začali predávať množstvo doplnkov pod značkou Hartman, ako sú dáždniky a sedáky.

Zdá sa, že existuje medzinárodný trend týkajúci sa syntetického prúteného nábytku. Hartman to považuje za výzvu a reaguje na tento trend navrhnutím ratanovej kolekcie. Na tomto aktívnom trhu sa Hartman môže naďalej opierať o svoju vynikajúcu reputáciu a inovatívny charakter. Nábytok a príslušenstvo značky Hartman sú v očiach spotrebiteľa viac spojené s luxusom ako nábytok iných výrobcov. Informovanosť o značke stúpa na viac ako 80%!

Napokon, veľký medzinárodný predaj umožňuje spoločnosti Hartman ponúknuť svoju kvalitu a dizajn za veľmi konkurenčné ceny. Hartman preto zostáva stabilnou, inovatívnou a obľúbenou značkou vonkajšieho nábytku so svetlou budúcnosťou.

 

Švédsku spoločnosť Brafab založil v roku 1930 Bror Carlsson v juhozápadnej oblasti Össjö. V prvopočiatku bol predaj zameraný na domáce tkaniny, koše a kefy. Keď sa k nemu pripojil jeho syn Rolf, začali predávať priamo iným spoločnostiam a v roku 1975 sa spoločnosť zmenila na rozsiahlu veľkoobchodnú prevádzku.

Dnes je to najväčšia škandinávska spoločnosť so zameraním na distribúciu záhradného nábytku po celej európe. Produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov s dlhou životnosťou.  

 

 

Spoločnosť prevádzkujú jej zakladatelia Giampietro Nardi (predseda) a Maria Grazia Mecenero a ich dcéry (generálny riaditeľ) Floriana a Anna Nardi. Spoločnosť je riadená úplne rodinou Nardi. Manažment a výrobné areály sa nachádzajú v Chiampu, regióne, do ktorého je spoločnosť hlboko prepojená a kde pokračuje v ďalšom investovaní.

Poslanie

Nardi Spa navrhuje a vyrába špičkové dizajnérske exteriérové nábytky pre rôzne využitia, ktoré poskytujú pohodu a relaxáciu svojim zákazníkom vďaka výrobkom 100% vyrobeným v Taliansku.

70% obratu spoločnosti Nardi Spa je dosiahnuté v zahraničí. Spoločnosť podniká na piatich kontinentoch, od hlavných trhov, ako sú Rusko, Čína, USA, Austrália, Latinská Amerika až po menšie ostrovy, ktoré sú známe svojou krásou (Grenada, Aruba, Anguilla, Jamajka, Martinique, Guadeloupe, Antigua & Barbuda, Trinidad a Tobago, Svätá Lucia atď.). 

 

Skutočné laboratórium myšlienok. Myyour je realitou, kde sa vyberajú najinovatívnejšie dizajnérske nápady a transformujú sa na nové a jedinečné dekoračné riešenia, ktoré dokážu vyjadriť eleganciu a farbu, funkčnosť a estetiku, všestrannosť a prestíž.

Základním piliérom filozofie Myyour sú prekvapivá nestálosť svojich produktov a rozlíšenie výrobného procesu, ktorý sa dôsledne dodržiava, aby sa zabezpečila dokonalosť; od vývoja projektu až po výber materiálov, ale aj od realizácie projektu do pozornosti a starostlivosti. Tak vznikla kvalita Myyour. Potrebu, ktorá je stále viac a viac oceňovaná na medzinárodnej úrovni a hlavne mnohými spokojními zákazníkmi po celom svete.  Vďaka silnej predajnej sieti, ktorá je široko rozšírená v celej Európe, Južnej Afrike, Spojených štátoch a Spojených arabských emirátoch, Myyour dokáže ponúknuť svoje vonkajšie a vnútorné výtvory najlepším nábytkom alebo na najprestížnejších výstavách. Tieto výtvory vždy dokážu spustiť kreativitu jednotlivcov, architektov, dekoratérov a dizajnérov.

 

Belgická rodinná spoločnosť Recor bola založená v roku 1949 zakladateľom Rene Corthouts. V týchto prvých rokoch sa Corthouts zameriava na výrobu a predaj kvalitných matracov. Ukázalo sa, že ide o začiatok úspešného a dlhodobého rodinného podnikania.

V roku 1983 Philippe Corthouts, syn zakladateľa vstupuje do spoločnosti ako riaditeľ a vedie Recor do 21. storočia.
V roku 2016, Charles a Adrien, synovia Filipa, sa rozhodli prispieť k úspechu rodinného podnikania. Kontinuitu zabezpečuje nová generácia.

V priebehu rokov sa kolekcia Recor dramaticky rozširuje. Teraz pokrýva širokú škálu domáceho nábytku: od kresiel, pohoviek, lehátok a rozkladacích pohoviek až po obývacia izba a spálňový nábytok, ako aj rozsiahly sortiment komfortných spacích výrobkov. Viac ako 900 rôznych modelov umožňuje zákazníkom sedieť, relaxovať a spať vo svojom obľúbenom domácom štýle.

Belgické kvalitné remeselné spracovanie

Jedným z hlavných faktorov pre jeho obrovský úspech je nepochybne belgická remeselná výroba, ktorá sa v priebehu rokov rozvýjala a predáva sa dodnes. Všetok nábytok je navrhnutý a vyrobený s extrémnym zameraním na kvalitu a komfort. Celá kolekcia sa vyznačuje pozoruhodným pomerom cena / výkon.

Celosvetový export

Po viac ako 65 rokoch sa spoločnosť Recor ukazuje ako pevná hodnota na medzinárodnom trhu s nábytkom. So sídlom v samom centre Európy, naša spoločnosť vyváža do viac ako 50 krajín po celom svete a zaručuje našu dobre známu kvalitu služieb a spoľahlivosť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia